Listopad 2010

Lemra líná

27. listopadu 2010 v 11:50
serialy-filmy-online

Tripp (Matthew McConaughey) není ani v pětatřiceti letech ochotný vyletět z rodného hnízda. Jeho zoufalým rodičům ale právě došla trpělivost. Domluví se proto s rozkošnou Paulou (Sarah Jessica Parker), která má chytrý plán jak jejich synáčka konečně postavit na vlastní nohy. Taková je výchozí situace romantické komedie režiséra Toma Deye (Showtime, Rytíři ze Šanghaje) a zároveň nový trend, který se začal šířit mezi svobodnými třicátníky po celém světě. "Proč by se měl Tripp stěhovat od rodičů, když mu u nich nic nechybí, ve svém pokoji má všechno, co potřebuje k životu, a máma mu pere špinavé prádlo?" říká McConaughey. Jeho pohled na svět se změní, když potká Paulu, která ve všech směrech splňuje parametry ideální ženy. Až na to, že se jedná o profesionální konzultantku, která Trippa sbalí jen proto, aby ho vyhnala od rodičů. Jenže co se stane, když se do své oběti zamiluje? Matthew McConaughey (Sahara, Jak ztratit kluka v 10 dnech), kterého prestižní časopis People zvolil nejpřitažlivějším mužem na světě, sice nevypadá jako typický maminčin mazánek, ale díky zkušenému scenáristickému duu pohodlnosti jeho postavy snadno uvěříte. Ostatně stejně jako celému příběhu, který má na první pohled rozměry standardní romantické komedie, a přesto je velmi originální. "Lemra líná má velmi klasický rozjezd ve stylu komedií Billyho Wildera, kdy je ústřední romance postavená na podvodu. Sbližování a rozchody jejích hrdinů mají ale docela dramatické a závažnější podtóny, než je u podobných komedií obvyklé," říká režisér Tom Dey. Skvělé vedlejší postavy (asociální Paulina kamarádka, excentričtí Trippovi rodiče nebo jeho potrhlí kamarádi) se ale starají o to, že se ani ve vážných chvílích nepřestanete smát. Kromě "nejpřitažlivějšího chlapa na světě" a hvězdy seriálu Sex ve městě Sarrah Jessiky Parker se v Lemře líné objeví i Kathy Bates, držitelka Oscara za film Misery nechce zemřít, Zooey Deschanel (Stopařův průvodce po Galaxii) nebo Stephen Tobolowsky (Garfield).

kinotip.cz


The Vampire Diaries

26. listopadu 2010 v 22:24 | Luss


EPIZODAAVI FORMÁT3GP FORMÁT
1x01 Pilotuloz.to | hellspy.cz   uloz.to
1x02 Night of the Cometuloz.to | hellspy.czuloz.to
1x03 Friday Night Bitesuloz.to | hellspy.czuloz.to
1x04 Family Tiesuloz.to | hellspy.czuloz.to
1x05 You're Undead to Meuloz.to | hellspy.czuloz.to
1x06 Lost Girlsuloz.to | hellspy.czuloz.to
1x07 Haunteduloz.to | hellspy.czuloz.to
1x08 162 Caldlesuloz.to | hellspy.czuloz.to
1x09 History Repeatinguloz.to | hellspy.czuloz.to
1x10 The Turning Pointuloz.to | hellspy.czuloz.to
1x11 Bloodlinesuloz.to | hellspy.czuloz.to
1x12 Unpleasantvilleuloz.to | hellspy.czuloz.to
1x13 Children of the Damneduloz.to | hellspy.czuloz.to
1x14 Fool Me Onceuloz.to | hellspy.czuloz.to
1x15 A Few Good Menuloz.to | hellspy.czuloz.to
1x16 There Goes the Neighborhooduloz.to | hellspy.czuloz.to
1x17 Let the Right One Inuloz.to | hellspy.czuloz.to
1x18 Under Controluloz.to | hellspy.czuloz.to
1x19 Miss Mystic Fallsuloz.to | hellspy.czuloz.to
1x20 Blood Brothersuloz.to | hellspy.czuloz.to
1x21 Isobeluloz.to | hellspy.czuloz.to
1x22 Founder's Dayuloz.to | hellspy.cz

 2. serie
EPIZODAAVI FORMÁT3GP FORMÁT
2x01 The Returnuloz.to | hellspy.czuloz.to
2x02 Brave New Worlduloz.to | hellspy.czuloz.to
2x03 Bad Moon Risinguloz.to | hellspy.czuloz.to

To byl zítra flám

24. listopadu 2010 v 16:59
serialy-filmy-online

Čtyři kamarádi ze studentských let, zklamaní svým současným životem, se rozhodnou připomenout si bezstarostné dny a oživit ideály z mládí. Netuší ovšem, že se jim jejich přání splní, a že dostanou šanci svou budoucnost ovlivnit. Po bouřlivém večírku se ocitnou v roce 1986 a jejich "současný" život začíná… podruhé. Originální komedie neotřelým způsobem nahlíží na zklamání a opětovné naděje zpackaného života. John Cusack (Identita, Lásce na stopě), Rob Corddry (The Daily Show With Jon Stewart) a Craig Robinson (Kancl, Noc v muzeu) vás přesvědčí, že na změnu není nikdy pozdě!


kinotip.cz

Čtvery vánoce

24. listopadu 2010 v 16:59
serialy-filmy-online

Mělo by se jednat o zamilovaný pár, z nichž oba mají rozvedené rodiče. Když chtějí první společné Vánoce strávit i s celou rodinou, uvědomí si, že pozvat do domu všechny čtyři páry je naprostý nesmysl. Když už by se do domu vešli, stejně by se během pár minut začali hádat, až by z toho byla obrovska katastrofa. Jenže jak zařídit rodinnou oslavu bez rodiny? A který rodičovský pár dostane nakonec přednost?

kinotip.cz
Líbánky v Las Vegas

14. listopadu 2010 v 14:39
serialy-filmy-online

Tak například Jack Singer, poněkud naivní a důvěřivý mladý muž prohrál při partii pokeru nejen osmdesát pět tisíc dolarů, ale protože neměl na zaplacení, přistoupil na návrh svého mafiánského protihráče, aby mu na víkend zapůjčil svou přítelkyni Betsy Nolan. Pouze na jediný víkend a aniž by mezi nimi k něčemu došlo. Pouze jako společnici. Z toho samozřejmě nekouká nic než problémy. Vítěz Tommy Korman si svou kořist odveze na Tahity, kde s ní stráví kouzelný víkend, zatímco Jack se ji po návratu snaží všemožně přesvědčit o tom, že zase tak moc bezva to nebylo. Betsy však byla okouzlena a tak je jasné, že aby na Tommyho výlet zapomněla, bude se Jack muset hodně, ale opravdu hodně snažit.


kinotip.cz

Africké závody - Šílená honba za Marakundou

14. listopadu 2010 v 14:39
serialy-filmy-online

Nepraktického knihovníka Kolínskeho dómu Sebastiana Helmmanna (JAN SOSNIOK) pošlú do Afriky, aby tam našiel Marakundu - dlhé roky stratený najväčší diamant sveta, veľký ako kokosový orech, ktorý pôvodne ležal v základoch Dómu, a po jeho krádeži sa začala stavebná pamiatka prepadávať a hrozí jej zrútenie. Ten totiž čírou náhodou v archiváliách objavil možnosť, že by Dóm zachránil. Času je skutočne málo, kostol je v doslovnom ohrození. Dokonca aj UNESCO hľadá možnosť postaviť kostol na inom mieste, pretože už pomerne dlho sa rozpadáva jeho fasáda, praskliny sa zväčšujú a odborníci upozorňujú, že stavba sa skutočne čoskoro zrúti. Pri hľadaní diamantu prežije Sebastian najväčšie dobrodružstvá svojho života - musí prekonať nielen nástrahy púšte a džungle, uniknúť pred divokými zvieratami a s pomocou prostorekého papagája nájsť mystickú jaskyňu, ale aj uniknúť pred ľuďmi, ktorí rovnako ako on, chcú Marakundu získať. K nim patria prefíkaní kolínsky sociálny pracovník Boris Plenske (DIRK BACH), ktorý sa dal na krivé chodníčky, ale aj kanibali, ktorí by si radi uvarili Sebastianovu hlavu k večeri. Okrem toho sa do Afriky vybralo aj gangsterské duo Dragan (ANDE WERNER) a Alder (LARS NIEDEREICHHOLZ) a ich nedobrovoľný spolujazdec (VOLKER MICHALOWSKI). Nechýba ani precitlivený Istaf Mahrabi, indický diamantový mogul, ktorého syn Igbur (ERALP UZUN) a alkoholická pilotka Vicky (RUTH MOSCHNEROVÁ) ušijú na Sebastiana riadnu "búdu". A nechýba ani chladnokrvná profesionálna zlodejka Mara (KATY KARRENBAUEROVÁ), ktorú sa však nečakane zaľúbi do nepraktického Sebastiana. Sebastian môže byť len rád, že ako sprievodkyňu si zvolil dobrodružku Alex Jansenovú (MIRJA BOESOVÁ), ktorej praktickosť mu neraz zachráni život. Je jasné, že Sebastian a Alex sú ako oheň a voda, a Sebastian, samozrejme, sa zaľúbi do plavovlasej dobrodružky. Žiaľbohu, Alexino srdce väčšmi bije pre trblietavé drahé kamene, ako pre nesmelého archivára. V jaskyni musí Sebastian odpovedať správne na otázky tajomného strážcu kameäa (KARL DALL), inak skončí rovnako, ako mnohí pred ním - že sa jeho kostra stane "výzdobou" jaskyne.

kinotip.cz